Urządzanie tarasu przy domu

Przestrzenie zewnętrzne na balkonach i tarasach to przełomowe udogodnienia, do których wszyscy dążymy, ale często przyjmujemy je za pewnik i zaniedbujemy. Wystarczająco duże, aby się zrelaksować i wystarczająco małe, aby je łatwo urządzić – jest wiele do powiedzenia o pięknie zrealizowanej przestrzeni zewnętrznej, która odzwierciedla styl Twojego domu.

Planując domy naszych klientów, nasi projektanci wnętrz często otrzymują za zadanie tworzenie godnych pozazdroszczenia tarasów, balkonów, a nawet podwórek. Dla tych z Was, którzy nie wykorzystują w pełni radości płynącej z przestrzeni na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy krótką listę łatwych, skutecznych i niedrogich sposobów dekoracji tarasu.

LIMITOWANA PALETA KOLORÓW

Ilekroć zbliżamy się do remontu domu miejskiego lub aranżacji wnętrz z przestrzenią zewnętrzną, zawsze najpierw pracujemy nad widokiem z wnętrza domu. A ponieważ domy miejskie często oferują zapierające dech w piersiach widoki, preferujemy rzadkie układy i schemat kolorów, który obejmuje nie więcej niż trzy odcienie. Działa to tak, aby oko nie było rozproszone.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Podczas weekendowego wypoczynku rodziny na Manhattanie w pełni wykorzystaliśmy ich widoki na ocean i rozległy trawnik, odzwierciedlając symetrię domów za pomocą szeregu krzeseł i foteli ogrodowych w przyjemnych odcieniach szarości, uzupełnionych graficznymi poduszkami i narzutami w klasyczne czarno-białe motywy.

Jeśli masz to szczęście, że posiadasz duże podwórko, sugerujemy pozyskiwanie dodatkowych dekoracji, które możesz łatwo schować, gdy pogoda stanie się wyzwaniem. Będą działać, aby nadać osobowości zwykle minimalistycznym meblom zewnętrznym i są łatwym wykończeniem, które reprezentuje charakter Twojego domu.

SKONCENTRUJ SIĘ NA PRYWATNOŚCI

Chociaż była to trudna renowacja, postaraliśmy się wykorzystać hipnotyzujący dziedziniec z piaskowca w Upper East Side z poczuciem prywatności w skądinąd ciasnej strefie od budynku po budynek.

Rozważając najlepsze sposoby dekoracji tarasu lub podwórka, proste drewniane konstrukcje szkieletowe są opłacalne, łatwe w budowie i pozwolą Ci w pełni wykorzystać przestrzeń zewnętrzną przez cały rok. Chociaż nie sugerujemy sposobu D.I.Y, ponieważ lokalny generalny wykonawca mógłby osiągnąć podobne wyniki w mniej niż jeden dzień.

ZASADY PROSTOTY

Szybkie przejrzenie oferty sprzedawców mebli ogrodowych szybko udowodni, że najlepsze opcje są często minimalistyczne i eleganckie.

Rozważając opcje dekoracji tarasu lub przestrzeni zewnętrznej, kluczem jest utrzymanie prostego wyposażenia i skupienie się na nadaniu domowi dekoracyjnego charakteru na zewnątrz poprzez dodatkowe elementy, które są funkcjonalne, ale nadal podkreślają charakter. Zachowując symetryczny wygląd swojej przestrzeni zewnętrznej, z łatwością poczujesz spokój za każdym razem, gdy spojrzysz na zewnątrz, ponieważ czyste linie nigdy nie wyjdą z mody ani nie zawiodą.

BĄDŹ KONSEKWENTNY

Inny pogląd z naszego projektu w USA utrzymuje, że symetria jest kluczowa, a przemyślane podejście na tym samym poziomie, na jakim dbaliśmy o wnętrze, wzbogaciło ten dom o podwórko, które jest wyraziste i zapadające w pamięć.

Zwróć uwagę, jak kamienna ścieżka i drewniane ściany współdziałają ze sobą, tworząc pragmatyczną równowagę, która odzwierciedla nowoczesną aktualizację tej klasycznej nowojorskiej konstrukcji. Tak jak w przypadku wnętrza, pomyśl o kierunkach, które sprawią, że Twoja przestrzeń będzie wyjątkowa dzięki łatwym do powtórzenia podejściom, które pozwolą uzyskać niezwykłe rezultaty.

Powrót do góry