Urządzanie garderoby

Traktujesz swoje ubrania z uwagą, więc dlaczego nie swoją szafę? To, że jest to miejsce do przechowywania, nie oznacza, że ​​musi być nudne. Oto kilkanaście sposobów, dzięki którym Twoja szafa będzie tak atrakcyjna, jak każdy inny pokój w domu.

  1. Żywa tapeta podkreśla styl garderoby. Wolnostojąca szkatułka na biżuterię w stylu midcentury to miły akcent.
  2. Inną alternatywą, jeśli tapetowanie nie wchodzi w grę, jest dodanie okładziny z tyłu półek. Pisaliśmy już wcześniej o regałach IKEA Billy, które mogą uratować życie, a po dodaniu niewielkiej ilości tapety z tyłu mogą być naprawdę piękne.
  3. W szafie od Peeptoes, półka nad wiszącym drążkiem w połowie wysokości funkcjonuje jako rodzaj toaletki; półki na zdjęcia po obu stronach lustra zawierają biżuterię i lakiery do paznokci.
  4. Duże lustro błyszczy w szafie w domu Bianki i Craiga w Kalifornii.
  5. Jeśli masz wystarczające oświetlenie, pomalowanie szafy na czarno może być świetnym sposobem na wyeksponowanie kolorowych ubrań. Dołączone dzieła sztuki są miłym akcentem.
  1. Kolejne przypomnienie, że sztuka w szafie jest w porządku, tak jak w każdym innym pomieszczeniu – przestrzeń od Lonny reprezentuje pomysł, który warto zapożyczyć: wiszący drążek w złocie glamour.
  2. Sprytny pomysł z bloga Urban Outfitters: użyj antycznej szafy, aby uporządkować swoją nowoczesną garderobę.
  3. Świetnie sprawdza się pomysł wzięcia kolorowej pleksi i przycięcia jej, aby pasowała do półek.
  4. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, dodanie antycznej komody do szafy to świetny sposób, aby zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania i układania.
  5. Dopasowanie wszystkich wieszaków to drobiazg, który może mieć duże znaczenie.
Powrót do góry