ul. Basztowa 2, Gliwice 44-100 Zadzwoń

Pozycjonowanie i tworzenie stron WWW Gliwice

pozycjonowanie stron www

SEO (pozycjonowanie)  to proces, dzięki któremu strona internetowa osiąga wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania. Jest to proces długotrwały ale opłacalny – przekłada się na zwiększenie liczby odwiedzin (a więc i potencjalnych klientów) witryny.

Pozycjonowanie daje potencjalny zysk, jednak źle przeprowadzone oznacza utratę czasu, pieniędzy a nawet kary nałożone przez google.

W większości witryn około 85% ruchu pochodzi z wyników wyszukiwania słów kluczowych (fraz) w wyszukiwarce Google. Żadna reklama nie daje takich efektów, jak wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania – jest to również najtańsza forma reklamy.

Pozycjonowanie, czyli SEO (ang. Search Engine Optimisation) zwykle kosztuje 500 – 5000 złotych miesięcznie, zdarzają się jednak wyższe ceny. Na cenę ma wpływ głównie popularność wybranych słów kluczowych oraz zasięg (lokalny, krajowy, światowy).

Nie warto natomiast zlecać pozycjonowania poniżej 500zł miesięcznie – takie ceny mają jedynie amatorzy, którzy przyniosą więcej problemów, niż korzyści lub oszuści którzy nie robiąc nic będą pobierać pieniądze przez okres trwania umowy.

Pamiętaj że nie istnieje coś takiego jak tanio i dobrze.

Firma pozycjonująca powinna także wykonać usługę optymalizacji naszej strony internetowej czyli taką modyfikację naszej strony, by treść była łatwiej przyswajalna dla wyszukiwarki.

Ranking wyników wyszukiwania oparty jest nie tylko na treści strony (choć to też bardzo ważne), lecz także na jej reputacji. Dla Google istotne jest, ile osób poleca naszą stronę, czyli ilość i jakość odnośników do naszej witryny na innych witrynach.

Zapraszamy do kontaktu

skontaktuj się

Back to top